0 Your Koszyk

Okapy wyspowe 70 cm

Okapy wyspowe 70 cm montowane są nad wyspą kuchenną. Designerski okap wyspowy to ciekawy element wystroju wnętrza. Oryginalna forma, kolor okapu kuchennego przyciągają uwagę, zwłaszcza w dużych kuchniach otwartych lub połączonych z salonem. Okap kuchenny wyspowy 70 cm może pracować jako wyciąg i jako pochłaniacz.
Brak produktów w tej sekcji

Okapy wyspowe 70 cm


Połączenie kuchni z salonem jest najczęściej spotykanym rozwiązaniem w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym. Takie rozplanowanie pomieszczeń mieszkalnych sprawia, że koniecznym staje się fakt dostosowania sprzętów użytkowych w taki sposób, by stanowiły one jednolita całość wystroju wnętrza. Okapy wyspowe 70 cm idealnie sprawdzą się w dużej przestrzeni.

 

Okapy wyspowe 70 cm – estetyka i funkcjonalność

Tym, co zainteresuje Cię w tego typu okapie, będzie na pewno jego designerski wygląd, który z łatwością dopasujesz do wystroju swego mieszkania. Będzie stanowił ciekawy element dekoracyjny oraz sprawi, że skutecznie pozbędziesz się uciążliwych, kuchennych zapachów. Nie umknie Twojej uwadze jego oryginalna forma oraz kolor, które z pewnością przyciągną i zaintrygują gości. Wybierając z naszej szerokiej oferty, możesz zwrócić uwagę na okapy wyspowe ozdobione różnymi wzorami, jak również i te z hartowanego szkła, które swym oryginalnym wyglądem nie zaburzą stylu Twojej kuchni, a staną się jej ozdobą.

 

Okapy wyspowe 70 cm – użytkowanie i przeznaczenie

Technologia wykonania ze stali inox sprawi, że utrzymanie go w czystości jest bezproblemowe i nie kojarzy się ze zmorą czyszczenia dawnych okapów. Należy do tej generacji urządzeń, które z łatwością wyczyścisz miękką szmatką i specjalnym sprayem przeznaczonym do powierzchni metalowych. Kilka ruchów ręką, a Twój okap będzie lśnił i cieszył oko swym wyglądem. Dodatkowo technologia wykonania zapewnia wysoką odporność na zarysowania i zabrudzenia.

Okapy wyspowe nowoczesne montuje się nad wyspą kuchenną w łatwy sposób. Znajdują swoje zastosowanie przy standardowych płytach grzewczych, więc można je dopasować zarówno do tych o wymiarach 60 cm, jak również do płyt większych, sięgających swymi rozmiarami nawet do 260 cm. Niewątpliwym atutem okapu wyspowego 70 cm jest to, że może on pracować zarówno jako pochłaniacz i jako wyciąg.

 

Okapy wyspowe 70 cm- montaż i konstrukcja

Nowoczesny wygląd zapewnia mu kształt litery „T”, który efektownie wpisze się w wystrój Twojej kuchni ponad wyspą. Wykonanie ze stali inox w różnorodnej kolorystyce pozwoli na łatwy montaż i dopasowanie do wnętrza. Aby zapewnić długie, bezpieczne i ciche działanie, należy zamontować go do sufitu, do czego wykorzystuje się specjalną konstrukcję dającą gwarancję solidnego i stabilnego montażu.

Okapy wyspowe 70 cm