Okapy wyspowe 70 cm

Okapy wyspowe 70 cm montowane są nad wyspą kuchenną. Designerski okap wyspowy to ciekawy element wystroju wnętrza. Oryginalna forma, kolor okapu kuchennego przyciągają uwagę, zwłaszcza w dużych kuchniach otwartych lub połączonych z salonem. Okap kuchenny wyspowy 70 cm może pracować jako wyciąg i jako pochłaniacz.

Brak produktów w tej sekcji

Okapy wyspowe 70 cm


Połączenie kuchni z salonem jest najczęściej spotykanym rozwiązaniem w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym. Takie rozplanowanie pomieszczeń mieszkalnych sprawia, że koniecznym staje się fakt dostosowania sprzętów użytkowych w taki sposób, by stanowiły one jednolita całość wystroju wnętrza. Okapy wyspowe 70 cm idealnie sprawdzą się w dużej przestrzeni.

 

Okapy wyspowe 70 cm – estetyka i funkcjonalność

Tym, co zainteresuje Cię w tego typu okapie, będzie na pewno jego designerski wygląd, który z łatwością dopasujesz do wystroju swego mieszkania. Będzie stanowił ciekawy element dekoracyjny oraz sprawi, że skutecznie pozbędziesz się uciążliwych, kuchennych zapachów. Nie umknie Twojej uwadze jego oryginalna forma oraz kolor, które z pewnością przyciągną i zaintrygują gości. Wybierając z naszej szerokiej oferty, możesz zwrócić uwagę na okapy wyspowe ozdobione różnymi wzorami, jak również i te z hartowanego szkła, które swym oryginalnym wyglądem nie zaburzą stylu Twojej kuchni, a staną się jej ozdobą.

 

Okapy wyspowe 70 cm – użytkowanie i przeznaczenie

Technologia wykonania ze stali inox sprawi, że utrzymanie go w czystości jest bezproblemowe i nie kojarzy się ze zmorą czyszczenia dawnych okapów. Należy do tej generacji urządzeń, które z łatwością wyczyścisz miękką szmatką i specjalnym sprayem przeznaczonym do powierzchni metalowych. Kilka ruchów ręką, a Twój okap będzie lśnił i cieszył oko swym wyglądem. Dodatkowo technologia wykonania zapewnia wysoką odporność na zarysowania i zabrudzenia.

Okapy wyspowe nowoczesne montuje się nad wyspą kuchenną w łatwy sposób. Znajdują swoje zastosowanie przy standardowych płytach grzewczych, więc można je dopasować zarówno do tych o wymiarach 60 cm, jak również do płyt większych, sięgających swymi rozmiarami nawet do 260 cm. Niewątpliwym atutem okapu wyspowego 70 cm jest to, że może on pracować zarówno jako pochłaniacz i jako wyciąg.

 

Okapy wyspowe 70 cm- montaż i konstrukcja

Nowoczesny wygląd zapewnia mu kształt litery „T”, który efektownie wpisze się w wystrój Twojej kuchni ponad wyspą. Wykonanie ze stali inox w różnorodnej kolorystyce pozwoli na łatwy montaż i dopasowanie do wnętrza. Aby zapewnić długie, bezpieczne i ciche działanie, należy zamontować go do sufitu, do czego wykorzystuje się specjalną konstrukcję dającą gwarancję solidnego i stabilnego montażu.

Okapy wyspowe 70 cm