0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 16199
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 600
  • 950
Na skróty
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
Produkcja
Lifting

Okapy wyspowe inne szerokości

W ofercie okapy wyspowe do kuchni nowoczesnych o szerokości powyżej 120 do 260 cm.
Okapy wyspowe inne szerokości

Okapy wyspowe inne szerokości to urządzenia, które nie wpisują się w żadną inną kategorię w naszym sklepie. Jeśli więc szukasz urządzenia, które będzie miało niestandardowe wymiary i idealnie dopasuje się do wymogów powierzchniowych w Twojej kuchni, to dobrze trafiłeś!

 

Okapy wyspowe inne szerokości

Jeśli wymiarami nie potrafisz dopasować do swojej kuchni żadnego ze standardowych urządzeń, to okapy wyspowe innej szerokości będą dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Z powodzeniem dopasujesz je do wyspy kuchennej i płyty w taki sposób, że dobrze będą spełniały swoje funkcje. Okapy wyspowe nowoczesne najczęściej podwieszane są do sufitu na metalowych linkach lub kolumnach, są to rozwiązania pasujące do wielkości tych urządzeń. Z racji tego, że w wielu modelach do stali nierdzewnej dołączono szkło hartowane, urządzenia wcale nie sprawiają wrażenia zabierania przestrzeni. Najlepiej będą one wyglądały umieszczone nad dużymi wyspami kuchennymi i szerokimi płytami grzewczymi. Jeśli wyspa będzie zbyt mała, mogą one zdominować cały charakter kuchni.

 

Okapy wyspowe inne szerokości – funkcjonalności

Okapy wyspowe w tej kategorii są jednymi z najlepiej wyposażonych modeli. Posiadają one wiele dodatkowych funkcji, co przyczynia się do zwiększenia komfortu podczas gotowania. Jedną z takich funkcji jest 24h – pozwala ona na ciągłą filtrację powietrza. Jest to opcja szczególnie użyteczna w mieszkaniach, które narażone są na dodatkowe zanieczyszczenia np. dym papierosowy. Większość z modeli posiada funkcję intensywnego wyciągania oparów w bardzo krótkim czasie, szczególnie przydaje się ona podczas intensywnego gotowania czy grillowania. Okapy wyspowe nowoczesne w największych rozmiarach posiadają silniki z wydajnością przekraczającą 900 m3/h, dzięki temu w Twojej kuchni nie pojawią się nawet najmniejsze opary. Istotną kwestią jest to, że niezależnie czy Twoje pomieszczenie posiada dostęp do kanału wentylacyjnego, okap zapewni Ci świeże powietrze. Wszystko za sprawą trybu pochłaniacza, który filtruje nieprzyjemne zapachy.

Okapy wyspowe inne szerokości