0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 15458
Producent
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 496
  • 950
Na skróty
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

Produkcja

Okapy wyspowe okrągłe 50 cm

Okapy wyspowe okrągłe 50 cm to okapy tuby montowane do sufitu nad wyspą kuchenną. W ofercie okapy wyspowe o szerokości ponad 40 i do 50 cm, okapy w kolorze stali chromowanej, białe i czarne. Okap okrągły pasuje do kuchni nowoczesnych i w stylu high-tech.
SPECJALNE PROMOCJE

Okapy wyspowe okrągłe 50 cm

Okapy wyspowe okrągłe 50 cm to doskonałe rozwiązanie dla niewielkich kuchni lub małych wysp kuchennych. Dzięki skromnym rozmiarom nie sprawią zagracenia przestrzeni, a ich mocne silniki szybko usuną niechciane opary. Ponadto niektóre z nich mają wiele dodatkowych funkcji, które ułatwiają, a zarazem uprzyjemniają gotowanie.

 

Okapy wyspowe okrągłe 50 cm – jakość i estetyka

Okapy wyspowe najczęściej wykonane są ze stali lakierowanej lub nierdzewnej, które cechują się dużą odpornością na mechaniczne zniszczenia. Dzięki użyciu najlepszych materiałów urządzenia te zachowują długą żywotność. Producenci tych modeli postawili na klasykę, dlatego też najczęściej występują w kolorze klasycznej czerni lub eleganckiej bieli. Swoim wyglądem przypominają długie tuby, które zwiewnie zwisają z sufitu, pochłaniając wszelkie opary i niwelując nieprzyjemne zapachy. Okapy wyspowe okrągłe najczęściej posiadają potężne silniki, a ich wydajność szacuje się na 600-900 m3/h, co oznacza, że szybko radzą sobie z nieczystościami. Ich ogromną zaletą jest to, że, pomimo dużej mocy silnika, pracują naprawdę cicho. Większość z nich może pracować zarówno w trybie pochłaniacza, jak i wyciągu. Pierwszy z trybów za pomocą filtrów węglowych neutralizuje nieprzyjemne zapachy, natomiast drugi tryb drogą kanału wentylacyjnego usuwa powstałe opary. Niektóre z urządzeń posiadają funkcję high performance – ogromną moc zasysania, która przydaje się podczas intensywnego gotowania.

 

Okapy wyspowe okrągłe 50 cm – nowoczesny design

Okapy wyspowe okrągłe stworzone zostały z myślą o nowoczesnych kuchniach, w których prostota i minimalizm odgrywają znaczną rolę. Taka forma urządzenia wpływa również na prostotę w utrzymaniu czystości. Ze względu na to, że nie ma w nich wielu zagłębień i łączeń stali, z łatwością zmyjesz z nich nawet największe zabrudzenia. Co najważniejsze, okapy wyspowe okrągłe 50 cm są tak niewielkie, że nie zabierają przestrzeni i nie sprawiają wrażenia straty miejsca.

Okapy wyspowe okrągłe 50 cm