0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 5499
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 603
  • 603
Na skróty
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
Produkcja

Okapy wyspowe okrągłe 60 cm

Okapy wyspowe okrągłe 60 cm to okapy tuby wykonane ze stali nierdzewnej i szkła hartowanego. Okap wyspowy w kuchni to funkcjonalne urządzenie, a przy tym piękna ozdoba. W ofercie sklepu OkapyKuchenne.pl znajdziesz ekskluzywne okapy wyspowe.
Okapy wyspowe okrągłe 60 cm

Okapy wyspowe okrągłe 60 cm powstały z myślą o eleganckich, dużych kuchniach, w których gotowanie zajmuje domownikom sporo czasu. Dzięki dużym silnikom zamkniętym w małych obudowach możesz mieć pewność, że zarówno w Twojej kuchni, jak i całym domu zawsze będzie panowało świeże powietrze. Dodatkowe funkcje, które posiadają niektóre modele ułatwią i uprzyjemnią Ci gotowanie.

 

Okapy wyspowe okrągłe 60 cm – eleganckie urządzenia

Okapy wyspowe okrągłe zazwyczaj mają bardzo prostą formę. Swoim wyglądem przypominają długie minimalistyczne tuby lub eleganckie lampy. Dzięki takiemu designowi bez trudu dopasujesz urządzenie do nowoczesnego wnętrza. Producenci tych modeli wybrali klasykę i nie znajdziesz w tej kategorii krzykliwych kolorów, a jedynie stal nierdzewną. Ma to swój wpływ zarówno na wygląd urządzeń, ale również na ich żywotność. Wybierana stal nierdzewna jest najwyższej jakości, dlatego też nie musisz się martwić o drobne zarysowania, które często powstają na niskiej jakości stali. Ponadto niektóre modele są połączeniem stali i szkła hartowanego, co doskonale wkomponuje się w elegancki klimat nowoczesnej kuchni.

 

Okapy wyspowe okrągłe 60 cm – funkcjonalność

Okapy wyspowe okrągłe 60 cm mogą pracować zarówno w trybie wyciągu, usuwając opary drogą kanału wentylacyjnego, jak i w trybie pochłaniacza, neutralizując nieprzyjemne zapachy. Kolejną zaletą tych modeli jest fakt, że są wyjątkowo energooszczędne. Ich klasę energetyczną ocenia się na A lub B, dlatego też nawet systematyczne ich używanie nie wpłynie na zasobność Twojego portfela. Okapy wyspowe posiadają wyjątkowo intuicyjne sterowanie, dzięki któremu szybko i bez trudności zmienisz intensywność pracy silnika. Istotną kwestią przy tak małych urządzeniach jest rozmieszczenie punktów świetlnych, które rozjaśnią przestrzeń roboczą pod okapem. W przypadku tych modeli punkty doskonale oświetlają wyspę kuchenną, co przyczynia się do zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa podczas gotowania.

Okapy wyspowe okrągłe 60 cm