0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 6099
  • 8199
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 680
  • 700
Wykonanie
Styl
Funkcje okapu
Produkcja

Okapy wyspowe okrągłe 70 cm

Okapy wyspowe okrągłe 70 cm nie są standardowymi modelami, których praca ogranicza się jedynie do usuwania oparów. Są to okapy wyspowe niezwykle eleganckie, które przypominają dekoracyjne lampy, a przy tym sprawnie wprowadzają do kuchni świeże powietrze. Są to urządzenia, które doskonale wkomponują się w klasyczne, duże kuchnie, gdzie na próżno jest szukać widocznych urządzeń AGD ze stali nierdzewnej.

 

Okapy wyspowe okrągłe 70 cm – design i elegancja

Głównym producentem okapów w tym niestandardowym rozmiarze jest włoska, ekskluzywna firma Falmec. Jak większość ich produktów, tak i te swoim wyglądem wzbudzają zachwyt w świecie sprzętów AGD. Połączenie stali nierdzewnej ze szkłem dekoracyjnym pozwoliło na stworzenie nietuzinkowych urządzeń. Tym, co nadaje im całego uroku są czasze, które zazwyczaj występują w białych odcieniach z dodatkiem przeróżnych wzorów. Najbardziej oryginalne to te z nadrukiem panoramy Nowego Jorku czy Manhattanu. Natomiast kilka z nich ma bardzo klasyczną formę – np. kolor ecru z delikatnymi kwiatami lub biel z dodatkiem szarości. Dzięki szerokiemu wyborowi na pewno dopasujesz któryś z modeli do stylu Twojej kuchni, a sam okap będzie dopełnieniem designu.

 

Okapy wyspowe okrągłe 70 cm – moc i energooszczędność

Choć okapy wyspowe okrągłe swoim wyglądem nie przypominają okapów, tak wyposażone zostały w mocne silniki – 600-700 m3/h, które szybko usuwają nawet największe opary powstałe podczas intensywnego gotowania. To, czym najbardziej wyróżniają się te urządzenia, jest funkcja regulacji natężenia oświetlenia dekoracyjnego. Jest to funkcja, dzięki której indywidualnie dopasujesz ilość światła w kuchni; sprawdza się to przede wszystkim w rodzinach, w których kuchnia jest sercem domowej atmosfery. Pomimo ogromnych możliwości manewrowania oświetleniem okapy wyspowe okrągłe 70 cm są energooszczędne. Ich klasę energetyczną ocenia się na B, dlatego też nawet ciągłe używanie oświetlenia dekoracyjnego nie wpłynie na wysokość rachunków za prąd.

Okapy wyspowe okrągłe 70 cm