0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 7999
Producent
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 600
  • 720
Na skróty
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

Produkcja

Okapy wyspowe okrągłe 90 cm

Okapy wyspowe okrągłe 90 cm to designerskie okapy kuchenne podobne do lampy z Led. Energooszczędne oświetlenie Led zużywa prawie o 10 razy mniej energii. Okap eliptyczny z oryginalnym wzorem stanowi ciekawą dekorację w każdej kuchni. W ofercie okapy wyspowe Falmec.
Okapy wyspowe okrągłe 90 cm

Okapy wyspowe okrągłe 90 cm są odpowiedzią na coraz to większe wymagania naszych klientów. Są to modele niezwykle eleganckie, przypominające dekoracyjne lampy, które w niczym nie przypominają okapu, a spełniają wszystkie jego funkcje. Okapy wyspowe okrągłe kilka lat temu nabrały ogromnego tempa rozwoju i dziś prezentują się prawdopodobnie najlepiej. Są to urządzenia, w których istotny jest zarówno design, jak i wszelkie dodatkowe funkcje umilające czas spędzony w kuchni.

 

Okapy wyspowe okrągłe 90 cm – styl i klasa

Wyobraź sobie świetlne iluminacje, w których natężenie oświetlenia zależy od Twoich indywidualnych potrzeb, a ich wygląd przypomina unoszącą się kule światła – tak właśnie wyglądają okapy wyspowe okrągłe 90 cm, umieszczone bezpośrednio nad wyspą kuchenną. Są to modele niebanalne z niezwykle dekoracyjną czaszą. W tej kategorii można spotkać okapy wyspowe z nadrukowanym pejzażem Nowego Jorku czy Manhattanu. Czołowy producent okapów, włoska firma Falmec, postawiła na klasykę, dlatego też nie znajdziesz tutaj krzykliwych kolorów i pstrokacizny. Wszystkie z urządzeń wykonano w stonowanych kolorach – najczęściej bieli, ecru i szarości. Dzięki temu te modele wypełniają lukę na rynku w aranżacji kuchni klasycznych, w których ani model nowoczesny, ani rustykalny nie spełniłby swojego designerskiego zadania.

 

Okapy wyspowe okrągłe 90 cm – moc w usuwaniu oparów

Te sporych rozmiarów modele posiadają silniki o dużej wydajności, którą szacuje się na 600-800 m3/h, co pozwala na montaż urządzeń w dużych kuchniach lub otwartych przestrzeniach. Większość z nich może pracować zarówno w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza. Pierwszy z trybów trwale usunie nagromadzone opary, natomiast drugi, który nie wymaga podłączenia do kanału wentylacyjnego, przefiltruje nieprzyjemne zapachy i wprowadzi świeżość do Twojej kuchni. Dzięki temu, że okapy wykonane są z trwałych materiałów, takich jak stal inox oraz szkło dekoracyjne, zachowują one długą żywotność, a Ty będziesz się mógł cieszyć ich niezawodną pracą przez wiele lat.

Okapy wyspowe okrągłe 90 cm