28 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy wyspowe okrągłe - inne szerokości

W ofercie okapy kuchenne o szerokości ponad 90 cm. Szerokie okapy wyspowe to wydajne wyciągi kuchenne.

[Produkt bez ceny?Zadzwoń 134927557]
Głośność okapu na I biegu [dB]54 Wydajność max. [m3/h]720 ProducentGutmann

Okapy wyspowe okrągłe – inne szerokości

Nowoczesne kuchnie wymagają innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą na dopełnienie stylu, nie zapominając przy tym o stawianych przed nimi wymaganiami. Okapy wyspowe okrągłe to coś więcej niż zwykłe urządzenia pozbywające się nadmiaru oparów z kuchni. Ich wygląd zazwyczaj przypomina dzieła sztuki użytkowej, które doskonale wkomponowuje się zarówno w nowoczesne pomieszczenia, jak i te klasyczne.

 

Okapy wyspowe okrągłe – inne szerokości – design i wykonanie

Okapy wyspowe okrągłe – inne szerokości zazwyczaj są dużymi urządzeniami o ciekawej stylizacji. W tej kategorii spotkać można klasyczne okapy wyspowe, których elegancki design osiągnięty został poprzez połączenie stali inox ze szkłem hartowanym, jak również te bardziej artystyczne, absolutnie nieprzypominające urządzeń AGD. Wybranie tych materiałów wpływa na żywotność urządzeń. Trudno będzie tutaj znaleźć krzykliwe kolory, gdyż producenci postawili na klasykę koloru stali, dzięki temu te okapy idealnie będą pasowały w kuchni, w której znajduje się sporo urządzeń w tym kolorze.

 

Okapy wyspowe okrągłe – inne szerokości – funkcjonalność

Modele wyspowe najczęściej przeznaczone są do umieszczenia nad dużą wyspą kuchenną, dlatego też producenci zadbali o ich mocne silniki, które usuną wszelkie opary. W tej kategorii znajdziesz urządzenia o mocy od 600 do 800 m3/h, co oznacza, że bez trudu poradzą sobie z zanieczyszczeniami powstałymi nawet podczas intensywnego gotowania. Wszystkie z okapów mogą pracować w trybie pochłaniacza, który zneutralizuje nieprzyjemne zapachy; niektóre posiadają tryb wyciągu, który drogą kanału wentylacyjnego wyprowadzi nagromadzone opary. Istotną kwestią w tych dużych modelach jest odpowiednie oświetlenie, które rozjaśni przestrzeń roboczą, zwiększając komfort i bezpieczeństwo podczas gotowania. Większość z tych urządzeń posiada trwałe filtry aluminiowe, które są wielokrotnego użytku i to one odpowiadają za pochłanianie drobinek tłuszczu i kurzu.

Filtry produktów
Cena

 – 

  • 0
  • 0
Producent
  • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

  • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 720
  • 720
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

  • Wyczyść
Styl
  • Wyczyść
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

  • Wyczyść
Produkcja
  • Wyczyść
Znaleziono 1 produkt
Zastosuj filtry