28 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy wyspowe prostokątne do 40 cm

Okapy wyspowe 40 cm o kształcie prostokąta sprawdzają się jako wyciąg oraz jako pochłaniacz kuchenny. Okapy wertykalne to urządzenia o ciekawym designie, pasujące do wnętrz o różnym charakterze, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych lub minimalistycznych. Prostokątne pochłaniacze wyspowe mają regulowany komin, dzięki czemu możesz dopasować ich wysokość do swoich potrzeb.

 

Brak produktów w tej sekcji

Okapy wyspowe prostokątne do 40 cm

Nowoczesne kuchnie zasługują na coś więcej niż zwykłe sprzęty AGD. Istotną kwestią jest to, aby były one na tyle intuicyjne, żeby ich użytkowanie nie wymagało dużego zaangażowania. Poza tym powinny odznaczać się energooszczędnością i wieloma dodatkowymi funkcjami, które uprzyjemniają czas spędzony w kuchni; takie właśnie są okapy wyspowe prostokątne do 40 cm.

 

Okapy wyspowe prostokątne do 40 cm – jakość wykonania

Okapy wyspowe prostokątne do 40 cm to doskonałe rozwiązanie dla dużych kuchni, w których znajdują się niewielkich rozmiarów wyspy. Dzięki temu, że okapy wyspowe zabierają mało przestrzeni, nie będą sprawiały wrażenia zagraconej wyspy. Większość z urządzeń w tej kategorii posiada silnik z ogromną wydajnością (600-800 m3/h), co pozwoli na szybkie uporanie się z powstałymi podczas intensywnego gotowania oparami. Zdecydowanie najwięcej okapów może pracować zarówno w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają pewności, czy kuchenna wentylacja jest drożna. Tryb pochłaniacza zneutralizuje nieprzyjemne zapachy, a Ty będziesz mógł cieszyć się świeżym powietrzem w całym domu. Okapy wyspowe prostokątne do 40 cm najczęściej produkowane są ze stali inox , co wpływa nie tylko na ich jakość i żywotność, ale również na estetykę. Takie okapy wyspowe prostokątne wyglądają najlepiej w otoczeniu nowoczesnych mebli i widocznych urządzeń AGD. Równie często można spotkać modele wykonane ze stali lakierowanej.

 

Okapy wyspowe prostokątne do 40 cm – funkcje dodatkowe

Większość z okapów w tej kategorii posiada funkcje dodatkowe, które nie tylko ułatwiają korzystanie z urządzenia, ale również uprzyjemniają pobyt w kuchni. Użyteczną funkcją jest booster, który z dużą intensywnością, ale w krótkim czasie zasysa opary. Dla osób będących w ciągłym biegu przydatny będzie timer, który automatycznie wyłączy pracę silnika po ustalonym czasie.

Filtry produktów
Cena

 – 

  • 1919
  • 6699
Producent
  • Wyczyść