Sterowanie sensorowe (sterowanie dotykowe, Touch Control)
Nowoczesne i eleganckie sterowanie posiadające wyświetlacz LED. Gładka powierzchnia jest bardzo łatwa  w utrzymaniu w czystości. Sterowanie okapem odbywa się przez delikatne przyłożenie palca do szklanej powierzchni.

Sterowanie sensorowe


Sterowanie przyciskowe elektroniczne (Soft Touch, Light Soft)
Miękkie i eleganckie przyciski za pomocą których można wybrać dowolną funkcję lub ustawić stopień intensywności pracy okapu. Niektóre modele okapów posiadają również podświetlane przyciski (Light Soft). Ten typ sterowania jest wyposażony w wyświetlacz LED lub LCD.

Sterowanie Soft Touch


Sterowanie pokrętłem
Sterowanie okapem odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego na froncie okapu. Pokrętło służy do włączania okapu,  ustawiania intensywności ciągu powietrza , uruchamiania oświetlenia.

Sterowanie pokretlo 


Sterowanie zdalne (pilot)
Służy do sterowania okapem z odległości. W niektórych modelach znajduje się na wyposażeniu standardowym (np. okapy sufitowe) a w niektórych jest dostępny jako opcja. 

Pilot

Sterowanie suwakowe mechaniczne
Sterowanie okapem odbywa się za pomocą suwaka, umieszczonego w dolnej części okapu. Najczęściej ten typ sterowania posiadają okapy teleskopowe oraz okapy rustykalne. Sterowanie suwakowe jest bardzo proste w obsłudze. Służy  do włączania i wyłączania urządzania, włączania oświetlania oraz ustawiania stopnia mocy silnika okapu.

Sterowanie suwakowe 

Sterowanie przyciskowe mechaniczne
Sterowanie okapem odbywa się za pomocą przycisków umieszczonych zazwyczaj na froncie okapu. Sterowanie przyciskowe jest bardzo proste w obsłudze. Służy  do włączania i wyłączania urządzania, włączania oświetlania oraz ustawiania stopnia mocy silnika okapu.

Sterowanie przyciskowe
 

Sterowanie kołyskowe mechaniczne
Sterowanie okapem odbywa się za pomocą przełączników kołyskowych umieszczonych zazwyczaj na frontowej części okapu. Sterowanie suwakowe jest bardzo proste w obsłudze. Służy  do włączania/wyłączania silnika, oświetlenia oraz ustawiania stopnia mocy silnika okapu.


Sterowanie kołyskowe 

Sterowanie "Magic wand "
Magic Wand jest opatentowanym produktem firmy Elica. Przy pomocy panela kontrolnego Magic Wand sterowanie okapem jest łatwe i szybkie: wciśnięcie przycisku w górnej jego części reguluje stopniem zasysania powietrza, przycisk w dolnej części steruje oświetleniem. 

Magic wand 

Dlaczego warto kupować w okapykuchenne.pl?

Otrzymujesz od nas nie tylko idealnie dopasowany do Twoich potrzeb produkt, ale również doskonałą obsługę i wsparcie na każdym etapie.


Co to oznacza?

 1. Każdy produkt w sklepie jest opisywany zgodnie z rzeczywistymi parametrami. Zdjęcia faktycznie odzwierciedlają wygląd okapów. Dzięki temu wiesz co kupujesz.
   
 2. Bazując na 14 - letnim doświadczeniu, regularnie biorąc udział w najbardziej prestiżowych branżowych targach na świecie, jak nikt na rynku najlepiej doradzimy co wybrać, aby móc się cieszyć skutecznym i eleganckim sprzętem na lata. 
   
 3. Możesz do nas napisać maila, zadzwonić, czy zadać pytanie na czacie. Zawsze szybko odpowiadamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze 8:00 - 17:00 (dyżur 17:00 - 20:00) oraz w soboty dyżur od 9:00 do 16:00. 
   
 4. Otrzymasz dedykowanego opiekuna, który pomoże wybrać najlepszy sprzęt do Twojej kuchni pod kątem wizualnym i funkcjonalnym oraz dobierze odpowiednie akcesoria, usprawniające proces montażu i konserwacji. 
   
 5. Wysyłając Twój okap, sprawdzamy go i dopakowujemy, aby jak najlepiej zabezpieczyć go w trakcie transportu
   
 6. Okap możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio na podany adres lub możesz go odebrać osobiście w najbliższym stacjonarnym punkcie (wówczas oszczędzasz na kosztach transportu). 
   
 7. Okap nie spełnił Twoich oczekiwań? Możesz zwrócić go do 14 dni, wymienić na inny model za 0 zł.
   
 8. Kupując okap w naszym sklepie masz dożywotnią gwarancję fachowej opieki w zakresie montażu, użytkowania i konserwacji.
   

Nie kupujesz u nas tylko okapu, ale pełną satysfakcję z dobrego wyboru na lata.

 
Ładuję...