14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Płyty indukcyjne do 40 cm

Płyty indukcyjne do 40 cm to świetne rozwiązanie, jeśli poszukujesz kompaktowego rozwiązania o dużych możliwościach. Małe wymiary urządzenia sprawdzą się doskonale zwłaszcza w kuchniach o niewielkim metrażu oraz w przypadku, gdy Twój styl życia nie wymaga korzystania z kilku pól jednocześnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Płyty do 40 cm — co je charakteryzuje?

Płyty indukcyjne o szerokości mniejszej niż 40 cm posiadają na ogół dwa pola, na których można gotować potrawy. Niektóre z nich mogą być wyposażone w funkcję łączenia pól, co jest przydatne w sytuacji, kiedy potrzebujesz ugotować coś w dużym naczyniu niemieszczącym się na standardowym polu. Rozmiary płyt są w tym przypadku jednym największych atutów. Niektóre z płyt mają szerokość poniżej 30 cm, co oznacza, że można z ich pomocą zaaranżować strefę gotowania w każdej, nawet bardzo małej kuchni.


Płyty indukcyjne do 40 cm — dla kogo są dobrym wyborem?

Mniejsza płyta indukcyjna jest świetnym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli jesteś na diecie pudełkowej lub często jadasz na mieście. Dzięki temu zyskasz w kuchni więcej wolnego miejsca, a jednocześnie zachowasz pełną funkcjonalność swojej kuchni. Płyta indukcyjna 40 cm to również strzał w dziesiątkę do domków letniskowych. W trakcie pobytu w nich będziesz mieć możliwość przygotowania posiłku lub podgrzania dania. Warto rozważyć zakup takiej płyty także do biur i mieszkań na wynajem, gdzie kompaktowa przestrzeń do gotowania będzie bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem.


Mała płyta indukcyjna — czy warto?

Płyta indukcyjna dwupalnikowa, poza oczywistą korzyścią, jaką jest oszczędność miejsca, oferuje tę samą wygodę i kontrolę nad gotowaniem, co pozostałe płyty indukcyjne. Potrawy można przygotowywać szybciej w porównaniu do innych płyt, a utrzymanie urządzenia w czystości przyjdzie nam z łatwością.


Szukasz płyty indukcyjnej w małym rozmiarze? Sprawdź naszą ofertę!

Filtry produktów
Cena

 – 

  • 759
  • 2099
Dostępność
  • Wyczyść
Występuje w kolorach
  • Wyczyść
Producent
  • Wyczyść
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

  • Wyczyść
Znaleziono 5 produktów
Zastosuj filtry