Okapy kominowe prostokątne 80 cm (przyścienne)

Okapy przyścienne prostokątne 80 cm to okapy pracujące w dwóch trybach, czyli jako wyciąg kuchenny i jako pochłaniacz. Modele okapów montowanych na ścianie często wyglądają niczym lampa dekoracyjna. Oryginalny design okapów prostokątnych połączony z wysoką jakością wykonania sprawia, że cieszą się popularnością wśród posiadaczy kuchni nowoczesnych i klasycznych.

7 909 
Głośność okapu na I biegu [ dB]55 Wydajność max. [m3/h]530 ProducentFaber
3 639 
Głośność okapu na I biegu [ dB]52 Wydajność max. [m3/h]570 ProducentFaber
7 909 
Głośność okapu na I biegu [ dB]55 Wydajność max. [m3/h]530 ProducentFaber
7 079 
Głośność okapu na I biegu [ dB]51 Wydajność max. [m3/h]560 ProducentFaber
6 499 
Głośność okapu na I biegu [ dB]51 Wydajność max. [m3/h]560 ProducentFaber
7 909 
Głośność okapu na I biegu [ dB]55 Wydajność max. [m3/h]530 ProducentFaber
19 329 
Wydajność max. [m3/h]720 ProducentFaber
4 249 
Głośność okapu na I biegu [ dB]53 Wydajność max. [m3/h]720 ProducentFaber
4 749 
Głośność okapu na I biegu [ dB]52 Wydajność max. [m3/h]570 ProducentFaber

Okapy przyścienne prostokątne 80 cm


Okapy przyścienne prostokątne 80 cm to standardowe, dobrze Ci znane urządzenia montowane tuż nad płytą kuchenną. Doskonale pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz, w których symetria ma duże znaczenie.

 

Okapy przyścienne prostokątne 80 cm – codzienne użytkowanie

Okapy przyścienne o tej szerokości polecane są w tych kuchniach, w których długo i intensywnie się gotuje. Swoimi wymiarami delikatnie będą wystawać poza standardową płytę kuchenną, przez co urządzenia doskonale poradzą sobie niezależnie od tego, czy na palnikach znajduje się jedno, czy kilka naczyń.

Okapy przyścienne prostokątne 80 cm mogą pracować w dwóch trybach, z czego szczególnie polecany jest tryb wyciągu, dzięki któremu nieświeże powietrze i opary powstałe podczas gotowania zostaną wyprowadzone na zewnątrz. Drugi z trybów, tryb pochłaniacza, dzięki wymiennym filtrom węglowym oczyści powietrze z nieprzyjemnych zapachów i cząsteczek tłuszczu, wprowadzając świeżość do pomieszczenia.

Dzięki swojej wydajności i dużej mocy silników, okapy przyścienne prostokątne o tej szerokości sprawdzą się przede wszystkim w otwartych przestrzeniach, np. w salonach z aneksem kuchennym lub przestronnych, dużych, zamkniętych kuchniach. Nie musisz się przy tym martwić o ich głośność – producenci dbają o to, aby urządzenia pracowały możliwie cicho, a jeśli zdecydujesz się na urządzenie z silnikiem zewnętrznym, jego działanie będzie niezauważalne.

 

Okapy przyścienne prostokątne 80 cm – design ponad wszystko

Okapy przyścienne prostokątne 80 cm z pewnością będą stanowić dodatkową ozdobę pomieszczenia, bo mogą nabierać prostych, ale też futurystycznych kształtów. Bryły okapów wykonane najczęściej ze stali inox w kolorze Inox lub stali chromowanej, w połączeniu z oświetleniem halogenowym lub LED-owym, tworzą doskonałą kompozycję. Sprzęty tego typu będą pasowały najbardziej do minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz, gdzie każdy detal ma znaczenie.

Okapy przyścienne prostokątne 80 cm

Cena

 – 

  • 3639
  • 19329
Producent (1)
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

Występuje w kolorach

Okap dostępny w kolorach. Kolor okapu oznacza przeważający kolor w okapie kuchennym.

Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 530
  • 720
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

Styl
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

Produkcja