0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 319
  • 482
Producent
Klasa Energetyczna
Występuje w kolorach
Tryb pracy
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 200
  • 428
Wykonanie
Styl
Produkcja
Okapy przyścienne klasyczne 50 cm

Okapy przyścienne klasyczne 50 cm są tymi urządzeniami, które z powodzeniem zamontujesz na ścianie w swojej kuchni, nadając wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu i wyjątkowej atmosfery. Niektóre modele posiadają oświetlenie LED, dzięki któremu miejsce do gotowania w kuchni oraz wokół niej będą wystarczająco jasne. Wykonanie z najwyższej jakości stali oraz szkła hartowanego ułatwi Ci ich czyszczenie i utrzymanie. Czasami wystarczy użycie mokrej szmatki, by usunąć zabrudzenia, a jeśli są one trwalsze, sięgnij po specjalny spray. Kolorystyka bieli, czerni oraz stali nierdzewnej umożliwi Ci wybór odpowiedniego modelu do Twojej przestrzeni kuchennej. W trosce o sprawne i solidne pozbycie się oparów i zanieczyszczeń, wykorzystane zostały wysokiej wydajności silniki, które zadowolą swym działaniem i skutecznością. Możesz również zadecydować o pracy okapu w trybie wyciągu lub pochłaniacza, dostosowując wcześniej do tego instalację.

 

Okapy przyścienne 50 cm – funkcjonalność i użytkowanie

Okapy przyścienne klasyczne 50 cm są dobrym rozwiązaniem do małych kuchni, w których staną się nie tylko ważnym sprzętem AGD, ale także oryginalnie je ozdobią. Przy wyborze urządzenia należy zwróć uwagę na to, że są wyposażone często w timer, posiadają pochłanianie obwodowe oraz rewelacyjny czujnik zabrudzenia filtrów. Ten ostatni możesz myć w zmywarce lub ręcznie, gdyż jest wielokrotnego użytku. To z pewnością odciąży Twój portfel, jak i fakt, że posiadają klasę energetyczną A+, A i B, która świadczy o ich energooszczędnym charakterze. Okapy przyścienne mają możliwość pracy w trybie wyciągu i/lub pochłaniacza. Każda z tych opcji zadowoli Cię, gdyż w obu przypadkach skutecznie eliminowane są opary kuchenne, a powietrze w Twojej kuchni zostanie zneutralizowane na długi czas. Silniki o wydajności 500 m3/h, a nawet do 900 m3/h ułatwiąw znacznym stopniu dbanie o czystość powietrza. Również pielęgnacja urządzeń jest bezproblemowa, gdyż wystarczy, że przetrzesz powierzchnię mokrą szmatką lub w przypadku trwalszych zabrudzeń, użyjesz odpowiedniego sprayu.

 

Okapy przyścienne klasyczne 50 cm – estetyka wykonania i montaż

Zadowolili Cię z pewnością fakt, że okapy przyścienne standardowe wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, w tym również satyny oraz szkła hartowanego, co pozwoli Ci na dopasowanie ich do Twego niepowtarzalnego wnętrza. Kolorystyka bieli, czerni, stali nierdzewnej i Inoxu jest ułatwieniem w zestawieniu urządzeń z innymi w Twojej kuchni. Decydując się na montaż okapu przyściennego klasycznego 50 cm, musisz pamiętać o wcześniejszym zaplanowaniu miejsca oraz trybu pracy urządzenia.

Okapy przyścienne klasyczne 50 cm