14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy kominowe 50 cm (przyścienne)

Modele okapów o szerokości 50 cm przeznaczone do montażu na ścianie. Okap kominowy może być dobrym rozwiązaniem dla małych kuchni. Okapy przyścienne 50 cm wykonane z różnych materiałów, m.in. ze stali inox, szkła hartowanego, stali lakierowanej oraz posiadają różny design. W ofercie okapy Akpo, Amica, Gorenje i Toflesz.

 
599 
Głośność okapu na I biegu [dB]42 Wydajność max. [m3/h]315 ProducentKernau
469 
Głośność okapu na I biegu [dB]42 Wydajność max. [m3/h]315 ProducentKernau
469 
Głośność okapu na I biegu [dB]42 Wydajność max. [m3/h]315 ProducentKernau
Okapy przyścienne klasyczne 50 cm

Okapy przyścienne klasyczne 50 cm są tymi urządzeniami, które z powodzeniem zamontujesz na ścianie w swojej kuchni, nadając wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu i wyjątkowej atmosfery. Niektóre modele posiadają oświetlenie LED, dzięki któremu miejsce do gotowania w kuchni oraz wokół niej będą wystarczająco jasne. Wykonanie z najwyższej jakości stali oraz szkła hartowanego ułatwi Ci ich czyszczenie i utrzymanie. Czasami wystarczy użycie mokrej szmatki, by usunąć zabrudzenia, a jeśli są one trwalsze, sięgnij po specjalny spray. Kolorystyka bieli, czerni oraz stali inox umożliwi Ci wybór odpowiedniego modelu do Twojej przestrzeni kuchennej. W trosce o sprawne i solidne pozbycie się oparów i zanieczyszczeń, wykorzystane zostały wysokiej wydajności silniki, które zadowolą swym działaniem i skutecznością. Możesz również zadecydować o pracy okapu w trybie wyciągu lub pochłaniacza, dostosowując wcześniej do tego instalację.

 

Okapy przyścienne 50 cm – funkcjonalność i użytkowanie

Okapy przyścienne klasyczne 50 cm są dobrym rozwiązaniem do małych kuchni, w których staną się nie tylko ważnym sprzętem AGD, ale także oryginalnie je ozdobią. Przy wyborze urządzenia należy zwróć uwagę na to, że są wyposażone często w timer, posiadają pochłanianie obwodowe oraz rewelacyjny czujnik zabrudzenia filtrów. Ten ostatni możesz myć w zmywarce lub ręcznie, gdyż jest wielokrotnego użytku. To z pewnością odciąży Twój portfel, jak i fakt, że posiadają klasę energetyczną A+, A i B, która świadczy o ich energooszczędnym charakterze. Okapy przyścienne mają możliwość pracy w trybie wyciągu i/lub pochłaniacza. Każda z tych opcji zadowoli Cię, gdyż w obu przypadkach skutecznie eliminowane są opary kuchenne, a powietrze w Twojej kuchni zostanie zneutralizowane na długi czas. Silniki o wydajności 500 m3/h, a nawet do 900 m3/h ułatwiąw znacznym stopniu dbanie o czystość powietrza. Również pielęgnacja urządzeń jest bezproblemowa, gdyż wystarczy, że przetrzesz powierzchnię mokrą szmatką lub w przypadku trwalszych zabrudzeń, użyjesz odpowiedniego sprayu.

 

Okapy przyścienne klasyczne 50 cm – estetyka wykonania i montaż

Zadowolili Cię z pewnością fakt, że okapy przyścienne standardowe wykonane są z najwyższej jakości stali inox , w tym również satyny oraz szkła hartowanego, co pozwoli Ci na dopasowanie ich do Twego niepowtarzalnego wnętrza. Kolorystyka bieli, czerni, stali inox i Inoxu jest ułatwieniem w zestawieniu urządzeń z innymi w Twojej kuchni. Decydując się na montaż okapu przyściennego klasycznego 50 cm, musisz pamiętać o wcześniejszym zaplanowaniu miejsca oraz trybu pracy urządzenia.

Filtry produktów
Cena

 – 

  • 469
  • 599
Dostępność
  • Wyczyść
Występuje w kolorach
  • Wyczyść
Producent
  • Wyczyść
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

  • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

  • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

  • 315
  • 315
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

  • Wyczyść
Znaleziono 3 produkty
Zastosuj filtry