0 Your Koszyk
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 10499
  • 10499
Producent
Styl
Występuje w kolorach
Wykonanie
Wydajność max. (m3/h)

 – 

  • 680
  • 680
Tryb pracy
Klasa Energetyczna
Produkcja

Okapy wyspowe okrągłe do 80 cm

W ofercie sklepu OkapyKuchenne.pl są okapy wyspowe okrągłe o szerokości ponad 70 i do 80 cm. Okapy okrągłe to nie tylko pochłaniacz pary, to również oryginalny element dekoracyjny w Twojej kuchni. Biały lub czarny okap świetnie pasuje do wnętrz klasycznych i nowoczesnych.
SPECJALNE PROMOCJE

Okapy wyspowe okrągłe do 80 cm

Niektóre z kuchni potrzebują niestandardowych rozwiązań. Jednym z nich są okapy wyspowe okrągłe do 80 cm, które sprawdzą się w eleganckich pomieszczeniach o bardzo dużym metrażu. Modeli w tym rozmiarze jest naprawdę niewiele, dlatego też są one tworzone na pograniczu dzieł sztuki i to w nich zasługuje na największe uznanie. Niewątpliwie żaden Twój gość nie przejdzie obojętnie obok takiego modelu.

 

Okapy wyspowe okrągłe do 80 cm – piękno i ponadczasowy design

Okapy wyspowe okrągłe do 80 cm przypominają swoim wyglądem ekskluzywne lampy, trochę z pogranicza dzieł industrialnych. Użyta przy produkcji stal nierdzewna najwyższej jakości spisuje się w tych modelach doskonale, nie tylko ze względu na użyteczną formę tego materiału, ale również estetyczną. Okapy wyspowe okrągłe w tym rozmiarze idealnie będą pasowały w kuchni, w której wyspa kuchenna jest sporych rozmiarów. Taki okap spełnia dodatkowo jedną funkcję – używany może być również jako oświetlenie wyspy, dzięki czemu nie musisz szukać dodatkowej przestrzeni na lampę. Modele te w otoczeniu jasnych, klasycznych kolorów będą wyglądały jak dodatkowa ozdoba, a nie jak zwykły sprzęt AGD.

 

Okapy wyspowe okrągłe do 80 cm – funkcjonalne użytkowanie

W tych modelach zamknięty został silnik o ogromnej mocy, który bez trudu upora się z wszelkimi oparami i powstałymi podczas gotowania nieczystościami. Okapy wyspowe zazwyczaj posiadają czterostopniową regulację intensywności pracy turbiny, dzięki temu idealnie dopasujesz ilość wciąganych oparów w stosunku do ich ilości w kuchni. Ponadto istotny jest fakt, że większość z modeli może pracować zarówno w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza. Oznacza to, że niezależnie czy Twoja kuchnia posiada dostęp do kanału wentylacyjnego, okapy te będą wprowadzały świeże powietrze do Twojego mieszkania. Pomimo potężnego silnika okapy wyspowe okrągłe do 80 cm pracują niezwykle cicho, szum silnika nie zakłóci żadnej z rozmów i nie będzie uciążliwym dźwiękiem dla domowników.

Okapy wyspowe okrągłe do 80 cm