14 dni zwrot 170 000 zadowolonych klientów 3000 okapów znanych marek

Okapy wyspowe okrągłe do 80 cm

W ofercie sklepu OkapyKuchenne.pl są okapy wyspowe okrągłe o szerokości ponad 70 i do 80 cm. Okapy okrągłe to nie tylko pochłaniacz pary, to również oryginalny element dekoracyjny w Twojej kuchni. Biały lub czarny okap świetnie pasuje do wnętrz klasycznych i nowoczesnych.

 
Okap FALMEC Prestige Isola 75 biały 800 m3/h
- 27%
Promocja
8 999  Stara cena:12 391 
Głośność okapu na I biegu [dB]54 Wydajność max. [m3/h]680 ProducentFALMEC
Okap FALMEC Prestige Isola 75 czarny 800 m3/h
- 27%
Promocja
8 999  Stara cena:12 399 
Głośność okapu na I biegu [dB]54 Wydajność max. [m3/h]680 ProducentFALMEC

Okapy wyspowe okrągłe do 80 cm

Niektóre z kuchni potrzebują niestandardowych rozwiązań. Jednym z nich są okapy wyspowe okrągłe do 80 cm, które sprawdzą się w eleganckich pomieszczeniach o bardzo dużym metrażu. Modeli w tym rozmiarze jest naprawdę niewiele, dlatego też są one tworzone na pograniczu dzieł sztuki i to w nich zasługuje na największe uznanie. Niewątpliwie żaden Twój gość nie przejdzie obojętnie obok takiego modelu.

 

Okapy wyspowe okrągłe do 80 cm – piękno i ponadczasowy design

Okapy wyspowe okrągłe do 80 cm przypominają swoim wyglądem ekskluzywne lampy, trochę z pogranicza dzieł industrialnych. Użyta przy produkcji stal inox najwyższej jakości spisuje się w tych modelach doskonale, nie tylko ze względu na użyteczną formę tego materiału, ale również estetyczną. Okapy wyspowe okrągłe w tym rozmiarze idealnie będą pasowały w kuchni, w której wyspa kuchenna jest sporych rozmiarów. Taki okap spełnia dodatkowo jedną funkcję – używany może być również jako oświetlenie wyspy, dzięki czemu nie musisz szukać dodatkowej przestrzeni na lampę. Modele te w otoczeniu jasnych, klasycznych kolorów będą wyglądały jak dodatkowa ozdoba, a nie jak zwykły sprzęt AGD.

 

Okapy wyspowe okrągłe do 80 cm – funkcjonalne użytkowanie

W tych modelach zamknięty został silnik o ogromnej mocy, który bez trudu upora się z wszelkimi oparami i powstałymi podczas gotowania nieczystościami. Okapy wyspowe zazwyczaj posiadają czterostopniową regulację intensywności pracy turbiny, dzięki temu idealnie dopasujesz ilość wciąganych oparów w stosunku do ich ilości w kuchni. Ponadto istotny jest fakt, że większość z modeli może pracować zarówno w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza. Oznacza to, że niezależnie czy Twoja kuchnia posiada dostęp do kanału wentylacyjnego, okapy te będą wprowadzały świeże powietrze do Twojego mieszkania. Pomimo potężnego silnika okapy wyspowe okrągłe do 80 cm pracują niezwykle cicho, szum silnika nie zakłóci żadnej z rozmów i nie będzie uciążliwym dźwiękiem dla domowników.

Filtry produktów
Cena

 – 

 • 12391
 • 12399
Dostępność
 • Wyczyść
Występuje w kolorach
 • Wyczyść
Producent
 • Wyczyść
Klasa Energetyczna

Klasa energetyczna to stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami.

 • Wyczyść
Tryb pracy

Oznacza tryb pracy w jakim może pracować okap:
- tryb wyciągu - podłączenie do komina wentylacyjnego. Aby podłączyć okap do wentylacji należy pamiętać o akcesoriach wetylacyjnych łączących wylot z silnika okapu z kratką wentylacyjną.
- tryb pochłaniacza - pochłania opary i neutralizuje je. Aby okap mógł pracować jako pochłaniacz pamiętaj o zastosowaniu filtra węglowego, który eleminuje nieprzyjemne zapachy. 

 • Wyczyść
Wydajność max. (m3/h)

Wydajność maksymalna to wydajność podawana przez producenta na ostatnim, najwyższym biegu okapu.

 – 

 • 680
 • 680
Wykonanie

Wykonanie okapu oznacza materiały z jakich wykonany jest dane urządzenie.

 • Wyczyść
Wyprzedaże
 • Wyczyść
Funkcje okapu

Oznacza funkcje okapu przydatne w jego użytkowaniu oraz konserwacji.

 • Wyczyść
Znaleziono 2 produkty
Zastosuj filtry