Okapy sufitowe: praktyczne wskazówki przed zakupem

autor: Redakcja4.8.2017Blog

Okap sufitowy

 

 

Okapy sufitowe stają się coraz chętniej wybieranym modelem. Łączą w sobie wysoką jakość i nowoczesny design. Warto pomyśleć nad wyborem nieco droższych modeli, które dają gwarancję solidnego wykonania i dobrej pracy urządzenia.

 

 Okap przyścienny: wybierz odpowiedni spośród 5 głównych rodzajów

autor: Redakcja31.7.2017Blog

Okap przyścienny

 

 

Okap przyścienny należy do jednych z najchętniej kupowanych modeli wyciągów kuchennych. Zróżnicowany design pozwala na dopasowanie urządzenia do kuchni w dowolnym stylu.

 

 

 Okap czarny: zobacz, do jakich kuchni pasuje najbardziej

autor: Redakcja28.7.2017Blog

Czarny okap w kuchni

 

 

Okap czarny nie musi być zwykłym, nudnym urządzeniem AGD. Najnowsze wzornictwo pozwala na szeroki wybór modeli. Zwykło się mawiać, iż kolor czarny pasuje do wszystkiego. Jak więc taka kolorystyka odnajdzie się w kuchni?

 

 Okapy TOFLESZ: modele poniżej 2000 PLN

autor: Redakcja25.7.2017Blog

Okapy Toflesz

 

 

Od niemal trzech dekad na polskim rynku działa producent okapów kuchennych TOFLESZ. Firma wykonuje urządzenia także na indywidualne zamówienie. Przedstawiamy okapy, za które zapłacimy mniej niż 2 tysiące złotych.

 

 Okap do zabudowy 60 cm: dyskretny eliminator wilgotnych oparów

autor: Redakcja21.7.2017Blog

Okap do zabudowy 60 cm

 

 

Wśród szerokiej gamy okapów kuchennych wciąż niesłabnącą popularnością cieszą się okapy do zabudowy. Są nie tylko ciche i wydajne. Dzięki nim można zaoszczędzić dużo miejsca w kuchni, co jest szczególnie ważne, jeśli pomieszczenie, do którego szukamy okapu, ma niewielkie rozmiary.

 

 Praktyczne wskazówki: jak dbać o filtry metalowe w okapie kuchennym?

autor: Redakcja19.7.2017Blog

Filtry metalowe

 

 

Do standardowego wyposażenia okapów należy filtr metalowy zwany także przeciwtłuszczowym. Jego główną funkcją jest oczyszczenie powietrza z tłuszczu, który powstaje podczas przygotowywania posiłków. W trakcie gotowania wydzielają się szkodliwe opary, które zawierają wilgoć, cząsteczki tłuszczu oraz nieprzyjemne zapachy. Rolą okapu kuchennego jest skuteczne ich wychwycenie.

 

 5 prostych tricków na zdrowe odżywianie

autor: Redakcja17.7.2017Blog

5 tricków na zdrowe odżywianie

 

 

Zdrowe odżywianie jest dziś w modzie i cieszy się niesłabnącą popularnością. Przedstawiamy kilka najskuteczniejszych sposobów na zmianę kuchennego stylu życia.

 

 

 Jak prawidłowo użytkować pochłaniacz z filtrami węglowymi?

autor: Redakcja12.7.2017Blog

Filtry węglowe w pochłaniaczu

 

 

Okapy kuchenne mogą pracować w trybie wyciągu lub pochłaniacza. Pochłaniacze kuchenne nie są podłączone rurą do kanałów wentylacyjnych i pracują z filtrami węglowymi, których głównym zadaniem jest pochłanianie okapów. Wyciągi kuchenne natomiast to urządzenia, które podłączyliśmy do kanału wentylacyjnego i które odprowadzają opary poza pomieszczenie.

 

 Eleganckie aranżacje kuchni: 2 wiodące style

autor: Redakcja8.7.2017Blog

Aranżacje kuchni - kuchnia elegancka

 

 

Trendy na aranżacje kuchni mają przebieg sinusoidalny. Raz większą popularnością cieszy się nowoczesność, za chwilę do łask wraca klasyka. Czy taka naprzemienność mód oznacza, że wystrój serca domu skazany jest na krótki żywot? Jaki styl wybrać i co zrobić, żeby kuchnia nie straciła na atrakcyjności radzimy w poniższym artykule.

 

 Dzięki tym wskazówkom Twój okap będzie wyglądał jak nowy!

autor: Redakcja7.7.2017Blog

Jak czyścić okap?

 

 

Okap kuchenny to niezbędnik w każdej nowoczesnej kuchni. Ma walory funkcjonalne i estetyczne. Eliminuje nieprzyjemne zapachy, wilgoć, tłuszcz oraz drobnoustroje. Proponowane dziś rozwiązania wzornicze to prawdziwy festiwal designu i technologii. Aby urządzenie działało prawidłowo i spełniało niezawodnie wszystkie swe zadania, wymagana jest regularna i odpowiednia pielęgnacja okapu.

 

 Projekt kuchni open space, czyli kuchnia otwarta na dobre rozwiązania

autor: Redakcja5.7.2017Blog

Projekt kuchni open space

 

 

Kuchnia otwarta to propozycja aranżacyjna dla osób ceniących przestronność pomieszczeń oraz poczucie ich optycznego i funkcjonalnego powiązania w całość. Projekt kuchni, w której nacisk kładzie się na połączenie jej z jadalnią i salonem, umożliwia również częstszy kontakt domowników i przemianowanie gotowania na rytuał budujący wspólnotę.

 

  Chcesz zwiększyć efektywność okapu? Koniecznie zastosuj te wskazówki!

autor: Redakcja4.7.2017Blog

Zwiększenie efektywności okapu

 

 

Kuchnia to serce domu. Tu przygotowujemy posiłki oraz spędzamy czas z bliskimi. Istotne jest zatem, żeby posiadała walory zarówno funkcjonalne jak i estetyczne. Urządzeniem, które niweluje nieprzyjemne zapachy, absorbuje wilgoć i tłuszcz oraz zapobiega tworzeniu się środowiska dla drobnoustrojów, jest okap kuchenny. W artykule podpowiadamy, co zrobić, aby okap kuchenny był najbardziej wydajny i efektywny.

3 aranżacje kuchenne najczęściej wybierane przez Polaków

autor: Redakcja3.7.2017Blog

Aranżacje kuchenne

 

 

Kuchnia to dziś prawdziwa arena wzornictwa. Proponowane przez producentów rozwiązania projektowe czerpią z szerokiej palety stylów, wychodzą z nowymi koncepcjami form, materiałów oraz innowacyjnych kompilacji estetyk. Sprzęty cechują coraz bardziej zaawansowane funkcje i efektowny design. Jakie aranżacje kuchenne wybieramy najczęściej, zdradzamy w poniższym artykule.

 

 Projekty kuchni dla 4 głównych typów temperamentu

autor: Redakcja30.6.2017Blog

Projekty kuchni

 

 

Wnętrze domu powinno być obrazem osobowości i preferencji estetycznych jego właścicieli. Tylko w wystroju spójnym z charakterem domowników poczują się oni szczęśliwi. Dysonans między rysem osobowościowym mieszkańców a stylem, na jaki się zdecydowali, nie pozwoli im na zaznanie psychicznego komfortu i poczucia przynależności. Jak dopasować projekty kuchni do czterech głównych typów temperamentu - radzimy w poniższym artykule.

 

  
Ładuję...