Okapy Elica: 7 rodzajów kuchni, w których sprawdzą się idealnie

autor: Redakcja22.5.2017Blog

Okapy ElicaEkskluzywne i niestandardowe - okapy Elica przeznaczone są do innowacyjnych, nowocześnie urządzonych pomieszczeń kuchennych.

 

 

 Okapy wyspowe: 4 najważniejsze zalety

autor: Redakcja17.5.2017Blog

Okapy wyspowe 4 najważniejsze zalety

 

 

To nie tylko użyteczne sprzęty, ale też bardzo atrakcyjne elementy wystroju wnętrza kuchennego. Okapy wyspowe zapewnią nam komfort w trakcie gotowania. Przedstawiamy kilka modeli, na które warto zwrócić uwagę.

 

 

 Okap TEKA: idealny, gdy mamy ograniczony budżet

autor: Redakcja11.5.2017Blog

Okap TEKATEKA to europejska marka powołana w celu wytwarzania urządzeń do zabudowy, wyposażenia łazienek i pojemników przemysłowych, produkująca również okapy kuchenne.


Sposób na dyskrecję w kuchni: okapy kuchenne do zabudowy

autor: Redakcja8.5.2017Blog

Okapy kuchenne do zabudowyNiesłabnącą popularnością na rynku cieszą się okapy do zabudowy. Cechują się one cichą i wydajną pracą oraz zajmowaniem niewielkiej ilości miejsca w pomieszczeniach kuchennych.


Okap narożny: rozwiązanie dla miłośników wnętrz nowoczesnych i klasycznych

autor: Redakcja5.5.2017Blog

Okap narożnyOkap narożny przeznaczony jest dla użytkowników, którym zależy na aranżacji przestrzeni w rogu kuchni bądź salonu. Można to zrobić zarówno w sposób nowoczesny jak i tradycyjny.


Okap FRANKE: 3 powody, dla których warto go wybrać

autor: Redakcja2.5.2017Blog

Okap FRANKEOkapy kuchenne tej marki tworzy grupa, która od ponad 100 lat bezustannie udoskonala swoje produkty. Okap FRANKE pasuje zarówno do kuchni klasycznych jak i tych bardziej nowoczesnych.


Okap teleskopowy: dlaczego warto pomyśleć o alternatywie?

autor: Redakcja30.4.2017Blog

Okap teleskopowyWyciągi pojawiły się na polskim rynku w połowie lat 90. Dostępny był wówczas niemal wyłącznie okap teleskopowy. Choć skończył się czas jego świetności, nadal znajduje swoich zwolenników.


Dla fanów jasnych wnętrz: okap kuchenny biały w 6 odsłonach

autor: Redakcja26.4.2017Blog

Okap kuchenny białyOkap kuchenny biały jest czymś więcej, niż urządzeniem AGD. Najnowsze wzornictwo pozwala na szeroki wybór modeli, coraz częściej stających się ważnym elementem wyposażenia wnętrz kuchennych.


 

 Okapy przyścienne: 5 cech powodujących ich niesłabnącą popularność

autor: Redakcja19.4.2017Blog

Okapy przyścienneJednym z najlepiej sprzedających się wyciągów kuchennych są okapy przyścienne. Każdy producent ma w swoim portfolio wiele modeli z różnych półek cenowych.


4 powody, dla których warto rozważyć okapy do zabudowy

autor: Redakcja14.4.2017Blog

Okapy do zabudowyStanowią jedne z najchętniej zamawianych modeli w Polsce. Żeby je zobaczyć, trzeba schylić się i zajrzeć pod szafkę. Okapy do zabudowy są dziś głównymi bohaterami naszego poradnika.


Okap kuchenny retro: dla miłośników tradycyjnego wystroju wnętrz

autor: Redakcja7.4.2017Blog

Okap kuchenny retro
Jednym z ciekawszych pod względem wykonania wyciągów jest okap kuchenny w stylu retro. Jego nietypowe wykończenie stanowi ukłon w stronę klasyki.

5 pomysłów na nowoczesną aranżację: okap kuchenny 60 cm

autor: Redakcja31.3.2017Blog

Okap przyścienny 60 cm  Pięć ciekawych aranżacji z okapem kuchennym 60 cm w roli głównej. Poznasz ich funkcjonalności, a na konkretnych przykładach wskażemy, w jakich kuchniach sprawdzą się najlepiej.


8 rodzajów sterowania w okapach, które powinniśmy znać

autor: Redakcja1.2.2017Blog

Rodzaje sterowania w okapach

 

 

Czy wiesz, jakie sterowanie w okapach masz do wyboru? Chcesz poznać różnicę między sterowaniem sensorowym, przyciskowym, suwakowym a kołyskowym? Koniecznie zapoznaj się z naszym krótkim przeglądem najważniejszych rodzajów sterowania pracą okapów.

 

 

 Z czego wykonane są okapy? Poznaj 4 najważniejsze materiały

autor: Redakcja26.1.2017Blog

Z czego wykonany jest okap?

 

 

Czy wiesz, z czego dokładnie wykonany jest Twój okap? Czy potrafisz wskazać materiały, dzięki którym będzie trwały i długo zachowa dobry stan? Przedstawiamy krótki przewodnik po najważniejszych materiałach, jakie stosują producenci okapów.

 

 

  
Ładuję...