Teka okap: sprawdź, czy nie wyprzedził go konkurencyjny okap do zabudowy

autor: Redakcja31.12.2017Blog

Teka okap vs okap Globalo

 

 

Trend na kuchnie oparte o systemy do zabudowy spowodował, że producenci okapów zwiększyli ofertę w tym zakresie. Przyjrzyjmy się, jak z tymi zadaniami radzi sobie Teka okap, a jak jego mocny konkurent: okap GLOBALO.

 

 

 Okapy Franke i ich rozsądny konkurent: okapy Globalo

autor: Redakcja27.12.2017Blog

 

Okapy Franke

 

 

Porównajmy włoskie okapy Franke z polskimi okapami GLOBALO. Sprawdźmy na przykładzie 2 modeli, jakie są ich atrybuty i który lepiej wybrać.

 

 

 Elica okapy do zabudowy: sprawdź dobrą alternatywę w tej kategorii

autor: Redakcja25.12.2017Blog

Elica okapy

 

 

Okapy do zabudowy znajdują się w ofercie znanych i renomowanych producentów. Przyjrzyjmy się 2 modelom z tej kategorii i sprawdźmy, czy Włosi rzeczywiście nie mają sobie równych we wzornictwie.

 

 

 Okap do zabudowy: zgodny dialog formy i funkcji

autor: Redakcja22.12.2017Blog

Okap do zabudowy

 

 

 

Umieszczone w ciągu zabudowy sprzęty AGD stają się jej spójną częścią. Sprawdźmy, jakie zalety i cechy ma dobry okap do zabudowy.

 

 Okap rustykalny: 5 wartych uwagi modeli, które z powodzeniem łączą stulecia

autor: Redakcja1.12.2017Blog

Okap rustykalny

 

 

Kuchnie w stylu sentymentalnym, inspirowane wzornictwem ubiegłych epok przeżywają renesans. To efekt przesycenia modernizmem i szukania rozwiązań wnętrzarskich tworzących atmosferę ciepła i klasycznie rozumianego luksusu. Do takich kuchni najlepiej pasować będzie okap rustykalny.

Okapy teleskopowe: 5 modeli, które zmienią jakość pracy w kuchni

autor: Redakcja30.11.2017Blog

Okapy teleskopowe

 

 

Okapy teleskopowe mają dwie główne zalety – zajmują niewiele miejsca i są mało widoczne. Montowane na spodzie specjalnie wykonanej szafki, stają się integralną częścią zabudowy meblowej.

 

 

 Okap tuba: polecamy 4 modele w 4 różnych stylach

autor: Redakcja24.11.2017Blog

Okap tubaOkap tuba to przykład wzornictwa opartego na unikatowości formy. Najczęściej okapy kojarzą się z kształtem odwróconej litery „T” i kanciastymi bryłami. Okap tuba jest zaprzeczeniem tej standardowej koncepcji. Zapewnia on kuchni bardziej designerski charakter.

 

 Okapy kominowe: 5 wyjątkowych modeli, na które warto zwrócić uwagę

autor: Redakcja20.11.2017Blog

Okapy kominoweOkapy kominowe (inaczej okapy przyścienne) to dziś najczęściej kupowany typ okapów kuchennych. Pasują bowiem do każdego układu kuchni i cechują się dużą wydajnością. Odpowiadając na tak duże zapotrzebowanie rynkowe, producenci rozwinęli linie wzornicze o wyjątkowych walorach estetycznych.

 

 

 Okapy kuchenne wyspowe: 5 modeli, które odmienią Twoją kuchnię

autor: Redakcja16.11.2017Blog

Okapy kuchenne wyspowe

 

 

Przed rozprzestrzenianiem się niepożądanych zapachów, wilgoci i tłuszczu skutecznie chronią nas coraz lepsze technologicznie okapy kuchenne wyspowe. Większość aktywności może zatem ponownie skupiać się wokół centralnej części domu – wyspy kuchennej.

 

 

 Okap Bosch: sprawdź 4 modele, które mogą go zastąpić

autor: Redakcja10.11.2017Blog

Okap Bosch

 

 

Rywalizacja w segmencie sprzętu AGD jest tak duża, że często okazuje się, że lepiej postawić na firmy specjalizujące się w produkcji jednego produktu. Jeśli interesuje Cię okap Bosch do zabudowy - zobacz najpierw, czy to na pewno najlepsza opcja. Ma on bowiem mocnych konkurentów.

 

 

 Rury do okapu: ich rodzaje i zabudowa

autor: Redakcja27.10.2017Blog

Rury do okapu: ich rodzaje oraz zabudowa

 

 

Rura do okapu pozwala podłączyć urządzenie do wentylacji. Wybierając konkretne akcesoria, należy kierować się średnicą wylotu z silnika okapu oraz długością połączenia. Złotą zasadą jest unikanie stosowania redukcji średnicy kanałów wylotowych, ponieważ zaburzy to sprawne i ciche usuwanie zanieczyszczonego powietrza poza kuchnię.

 

 

 Okap: wkład do zabudowy w szafce jako sposób na czyste powietrze

autor: Redakcja25.10.2017Blog

Okap wkład do zabudowy

 

 

Okapy wkłady umiejscowione są w szafce kuchennej w taki sposób, że na pierwszy rzut oka są prawie niewidoczne. Znajdą swoje zastosowanie zarówno w przestrzeniach małych kuchni, gdzie ważny jest każdy centymetr powierzchni, jak też w pomieszczeniach bardziej przestronnych.

 

 

 Okapy rustykalne: odrobina stylu retro w Twoim domu

autor: Redakcja21.10.2017Blog

Okapy rustykalne

 

 

Okapy rustykalne, zwane także okapami kuchennymi retro, standardowo mają kształt trapezu. Często zbudowane są z kopuły, którą otacza drewniana rama. Modele w stylu loft zdobione są dodatkowo złotymi elementami. Okap kuchenny rustykalny idealnie sprawdzi się w kuchni: tradycyjnej, angielskiej, kolonialnej, industrialnej i retro.

 

 

 Okap kuchenny teleskopowy: 6 cichych i wydajnych modeli

autor: Redakcja17.10.2017Blog

Okap kuchenny teleskopowy Globalo Perio Touch

 

 

Na rynku dostępne są różne rodzaje okapów teleskopowych, wśród których każdy miłośnik tego typu urządzeń może znaleźć coś dla siebie. Niniejszy poradnik zawierać będzie omówienie wydajności i głośności pracy tych urządzeń ze wskazaniem konkretnych modeli.

 

 

  
Ładuję...