Eleganckie aranżacje kuchni: 2 wiodące style

autor: Redakcja8.7.2017Blog

Aranżacje kuchni - kuchnia elegancka

 

 

Trendy na aranżacje kuchni mają przebieg sinusoidalny. Raz większą popularnością cieszy się nowoczesność, za chwilę do łask wraca klasyka. Czy taka naprzemienność mód oznacza, że wystrój serca domu skazany jest na krótki żywot? Jaki styl wybrać i co zrobić, żeby kuchnia nie straciła na atrakcyjności radzimy w poniższym artykule.

 

 Dzięki tym wskazówkom Twój okap będzie wyglądał jak nowy!

autor: Redakcja7.7.2017Blog

Jak czyścić okap?

 

 

Okap kuchenny to niezbędnik w każdej nowoczesnej kuchni. Ma walory funkcjonalne i estetyczne. Eliminuje nieprzyjemne zapachy, wilgoć, tłuszcz oraz drobnoustroje. Proponowane dziś rozwiązania wzornicze to prawdziwy festiwal designu i technologii. Aby urządzenie działało prawidłowo i spełniało niezawodnie wszystkie swe zadania, wymagana jest regularna i odpowiednia pielęgnacja okapu.

 

 Projekt kuchni open space, czyli kuchnia otwarta na dobre rozwiązania

autor: Redakcja5.7.2017Blog

Projekt kuchni open space

 

 

Kuchnia otwarta to propozycja aranżacyjna dla osób ceniących przestronność pomieszczeń oraz poczucie ich optycznego i funkcjonalnego powiązania w całość. Projekt kuchni, w której nacisk kładzie się na połączenie jej z jadalnią i salonem, umożliwia również częstszy kontakt domowników i przemianowanie gotowania na rytuał budujący wspólnotę.

 

  Chcesz zwiększyć efektywność okapu? Koniecznie zastosuj te wskazówki!

autor: Redakcja4.7.2017Blog

Zwiększenie efektywności okapu

 

 

Kuchnia to serce domu. Tu przygotowujemy posiłki oraz spędzamy czas z bliskimi. Istotne jest zatem, żeby posiadała walory zarówno funkcjonalne jak i estetyczne. Urządzeniem, które niweluje nieprzyjemne zapachy, absorbuje wilgoć i tłuszcz oraz zapobiega tworzeniu się środowiska dla drobnoustrojów, jest okap kuchenny. W artykule podpowiadamy, co zrobić, aby okap kuchenny był najbardziej wydajny i efektywny.

3 aranżacje kuchenne najczęściej wybierane przez Polaków

autor: Redakcja3.7.2017Blog

Aranżacje kuchenne

 

 

Kuchnia to dziś prawdziwa arena wzornictwa. Proponowane przez producentów rozwiązania projektowe czerpią z szerokiej palety stylów, wychodzą z nowymi koncepcjami form, materiałów oraz innowacyjnych kompilacji estetyk. Sprzęty cechują coraz bardziej zaawansowane funkcje i efektowny design. Jakie aranżacje kuchenne wybieramy najczęściej, zdradzamy w poniższym artykule.

 

 Projekty kuchni dla 4 głównych typów temperamentu

autor: Redakcja30.6.2017Blog

Projekty kuchni

 

 

Wnętrze domu powinno być obrazem osobowości i preferencji estetycznych jego właścicieli. Tylko w wystroju spójnym z charakterem domowników poczują się oni szczęśliwi. Dysonans między rysem osobowościowym mieszkańców a stylem, na jaki się zdecydowali, nie pozwoli im na zaznanie psychicznego komfortu i poczucia przynależności. Jak dopasować projekty kuchni do czterech głównych typów temperamentu - radzimy w poniższym artykule.

 

 Zgotujmy sobie szczęście: aranżacja kuchni w stylu skandynawskim

autor: Redakcja27.6.2017Blog

Aranżacja kuchni skandynawskiej

 

 

Skandynawowie dużą uwagę przywiązują do dobrego życia i identyfikacji sposobów zwiększania poczucia szczęścia. To oni krzewią koncepcję życia „tu i teraz” oraz koncentracji na małych przyjemnościach. Starają się doświadczać pozytywnych rzeczy i dostrzegać je w prostych czynnościach codzienności. Lubią przebywać w domu i urządzać go w sposób budujący zadowolenie z bytności w nim. To miłośnicy i ambasadorzy dobrego designu. Przysługuje im także nieformalny tytuł apostołów gotowania w domu. Dlatego niezwykle ważna jest dla nich właściwa aranżacja kuchni.

 Okap wysuwany z blatu: model, na który warto postawić

autor: Redakcja22.6.2017Blog

Okap wysuwany z blatu

 

 

Można przewrotnie powiedzieć, że postęp technologiczny wchodzi do naszych domów kuchennymi drzwiami. Producenci sprzętu AGD do kuchni celują bowiem w innowacyjne rozwiązania. Nowatorskie formy, coraz lepszej klasy parametry pracy. Cechy te posiada jedna z najnowszych propozycji na rynku - okap wysuwany z blatu. W artykule wysuwamy kilka powodów, dla których warto zamontować go w kuchni.

 

 Okap wyspowy czarny: 5 typów kuchni, w których przyda się czarny charakter

autor: Redakcja5.6.2017Blog

Okap wyspowy czarny

 

 

Mała czarna jest od czasów Coco Chanel obowiązkową pozycją w każdej szafie. Czy na taką popularność zasłuży sobie kiedyś okap wyspowy czarny? W poniższych artykule podpowiadamy, do jakich wnętrz pasuje on najlepiej.

 

 

 Skok na skos: okap skośny, prosty sposób na większą powierzchnię użytkową kuchni

autor: Redakcja1.6.2017Blog

Okap skośny

 

 

Gotowanie w domu przeżywa renesans. Czynność ta przestała być wyłącznie aktywnością rodzinną. Coraz częściej gotujemy z przyjaciółmi i sięgamy po wieloskładnikowe potrawy. Ważny stał się komfort przygotowywania posiłków. Zapewnia go m.in. okap skośny znany też jako okap wertykalny. To jednak nie jedyny walor tego urządzenia.

 

 Okapy Elica: 7 rodzajów kuchni, w których sprawdzą się idealnie

autor: Redakcja22.5.2017Blog

Okapy ElicaEkskluzywne i niestandardowe - okapy Elica przeznaczone są do innowacyjnych, nowocześnie urządzonych pomieszczeń kuchennych.

 

 

 Okapy wyspowe: 4 najważniejsze zalety

autor: Redakcja17.5.2017Blog

Okapy wyspowe 4 najważniejsze zalety

 

 

To nie tylko użyteczne sprzęty, ale też bardzo atrakcyjne elementy wystroju wnętrza kuchennego. Okapy wyspowe zapewnią nam komfort w trakcie gotowania. Przedstawiamy kilka modeli, na które warto zwrócić uwagę.

 

 

 Okap TEKA: idealny, gdy mamy ograniczony budżet

autor: Redakcja11.5.2017Blog

Okap TEKATEKA to europejska marka powołana w celu wytwarzania urządzeń do zabudowy, wyposażenia łazienek i pojemników przemysłowych, produkująca również okapy kuchenne.


Sposób na dyskrecję w kuchni: okapy kuchenne do zabudowy

autor: Redakcja8.5.2017Blog

Okapy kuchenne do zabudowyNiesłabnącą popularnością na rynku cieszą się okapy do zabudowy. Cechują się one cichą i wydajną pracą oraz zajmowaniem niewielkiej ilości miejsca w pomieszczeniach kuchennych.


 
Ładuję...